Tamar - Dames 4
Dames 4 speelt dit jaar in de 3e klasse van de Nuvoc competitie.

Aanvoerder: Melissa Koot (D4)
Trainer(s): Twan Brouwers (H1) & Femi Hesen (D1)
Coach: Jelle Versteege (H2)

Mocht er iets op deze pagina incorrect zijn, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris (wedstrijdsecretaris@vvtamar.nl)

Woensdag trainingen
Datum
Tijd
Trainer(s)


22-05-24
21:30-23:00
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)

29-05-24
19:45-21:30
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)

05-06-24
21:30-23:00
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)

12-06-24
19:45-21:30
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)

19-06-24
21:30-23:00
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)

19-06-24
21:30-23:00
onbekend

26-06-24
19:45-21:30
Twan Brouwers (H1), Jelle Versteege (H2)


Tussenstand & gespeelde wedstrijden
De actuele tussenstand en scores zijn ook hier te vinden. De tussenstand en scores hieronder worden elk middernacht bijgewerkt.

1. Ledûb volleybal 2
18-45 (353)
2. Bladel 4
18-36 (74)
3. Ledûb volleybal 1
18-32 (166)
4. ODI 6
18-32 (109)
5. Verrekijker 2
18-26 (17)
6. Nuvo'68 3
17-23 (-64)
7. Tamar 4
18-22 (-86)
8. VCE/PSV 6
18-20 (-151)
9. Pieter Brueghel 3
18-20 (-155)
10. Alcides 1
17-11 (-263)
Datum
Wedstrijd
Score


27-09-23
Tamar 4 - Ledûb volleybal 2
0-3
11-25,9-25,12-25

02-10-23
Nuvo'68 3 - Tamar 4
3-0
25-14,25-18,25-15

18-10-23
Tamar 4 - Verrekijker 2
1-2
22-25,19-25,27-25

01-11-23
ODI 6 - Tamar 4
1-2
18-25,23-25,25-18

22-11-23
Tamar 4 - Pieter Brueghel 3
1-2
25-20,17-25,25-27

29-11-23
Bladel 4 - Tamar 4
3-0
25-22,25-20,25-20

12-12-23
Alcides 1 - Tamar 4
1-2
20-25,25-23,16-25

19-12-23
Ledûb Volleybal 1 - Tamar 4
3-0
25-15,25-10,25-21

10-01-24
Tamar 4 - VCE/PSV 6
3-0
25-20,25-15,25-21

15-01-24
Ledûb volleybal 2 - Tamar 4
3-0
25-16,25-20,25-5

24-01-24
Tamar 4 - Nuvo'68 3
2-1
24-26,25-16,25-15

08-02-24
Verrekijker 2 - Tamar 4
2-1
25-27,25-21,25-18

21-02-24
Tamar 4 - ODI 6
3-0
25-19,25-21,25-18

28-02-24
Tamar 4 - Ledûb volleybal 1
1-2
25-23,20-25,19-25

04-03-24
Pieter Brueghel 3 - Tamar 4
1-2
15-25,22-25,25-19

20-03-24
Tamar 4 - Bladel 4
1-2
22-25,23-25,25-11

27-03-24
Tamar 4 - Alcides 1
3-0
25-14,25-16,25-11

17-04-24
VCE/PSV 6 - Tamar 4
3-0
25-23,25-12,25-14


Spelers
Anna Gerasimova
Anouk Jennissen
Bo Jalink
Dana Shehadeh
Eva Borgmann
Fabiënne Smits
Femke Schaap
Franciska Asma
Greta Dabašinskaitė
Lilly Peeters
Louka Brüll
Maaike Timmers
Maria Derbaix
Marit De lange
Melissa Koot
Nao Ibáñez Okumura
Veerle Uhl
Yu-Hsin Wu
Basak Basekim
Elisabeth Maes