Tamar - Heren 4
Heren 4 speelt dit jaar in de 3e klasse van de Geldrop competitie.

Aanvoerder: Ruben van de Guchte (H4)
Trainer(s): Roy Schepers (H1) & Hidde Verschoor (H1)

Mocht er iets op deze pagina incorrect zijn, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris (wedstrijdsecretaris@vvtamar.nl)

Woensdag trainingen
Datum
Tijd
Trainer(s)


06-03-24
21:30-23:00
Roy Schepers (H1) & Hidde Verschoor (H1)

13-03-24
21:30-23:00
Roy Schepers (H1) & Hidde Verschoor (H1)

17-04-24
21:30-23:00
Roy Schepers (H1) & Hidde Verschoor (H1)


Wedstrijd schema
Het wedstrijdschema is ook hier te vinden.

Datum
Wedstrijd
Hal


04-03-24 20:30
VC Bravo 2 - Tamar 4

20-03-24 21:30
Tamar 4 - ABC Volleybal 3


Tussenstand & gespeelde wedstrijden
De actuele tussenstand en scores zijn ook hier te vinden. De tussenstand en scores hieronder worden elk middernacht bijgewerkt.

1. Bahman 1
11-41 (1.618)
2. MVC de Hangar 3
12-36 (1.231)
3. Tamar 4
12-27 (0.963)
4. Tamar 3
10-21 (1.085)
5. VCE/PSV 4
10-19 (0.968)
6. VVC Best 2
12-18 (0.900)
7. VC Hoogeloon 1
11-14 (0.872)
8. VC Bravo 2
10-12 (0.820)
9. ABC Volleybal 3
10-6 (0.754)
Datum
Wedstrijd
Score


27-09-23
Tamar 4 - VC Bravo 2
4-0
25-12,25-20,25-18,26-24

04-10-23
VCE/PSV 4 - Tamar 4
4-0
25-19,25-23,25-21,28-26

01-11-23
Tamar 4 - VC Hoogeloon 1
3-1
26-24,20-25,25-14,25-20

13-11-23
VVC Best 2 - Tamar 4
2-2
20-25,25-17,25-15,20-25

21-11-23
Bahman 1 - Tamar 4
4-0
25-8,25-9,25-12,25-17

29-11-23
Tamar 4 - Hoogeloon 1

06-12-23
Tamar 4 - MVC de Hangar 3
2-2
11-25,25-18,26-24,13-25

13-12-23
Tamar 4 - Tamar 3
3-1
25-18,14-25,25-22,27-25

19-12-23
ABC Volleybal 3 - Tamar 4
1-3
25-23,23-25,23-25,29-31

17-01-24
Tamar 3 - Tamar 4
1-3
25-14,23-25,24-26,22-25

24-01-24
Tamar 4 - VVC Best
2-2
24-26,9-25,25-10,25-17

31-01-24
VC Hoogeloon 1 - Tamar 4
0-4
23-25,20-25,22-25,21-25

06-02-24
MVC de Hangar 3 - Tamar 4
2-2
22-25,25-17,21-25,25-19

21-02-24
Tamar 4 - Bahman 1
 


Scheidsschema
Datum
Wedstrijd
Hal
Wie


27-02-24 21:00
Bahman 1 - VVC Best 2
Lilly Peeters (D5)
Christian Vesters (H4)

11-03-24 20:15
VVC Best - ABC Volleybal 3
Aahron Bertram Danque (H4)
Sander Smits (H4)

13-03-24 19:45
Tamar 3
Renate Voss (D2)
Kaloyan Konarev (H4)

18-03-24 21:00
VML 1 - ABC Volleybal 4
Martijn Bevers (H4)
Ruben van de Guchte (H4)


Spelers
Aahron Bertram Danque
Christian Vesters
Kaloyan Konarev
Kelvin Peulen
Martijn Bevers
Rost Kotelnikov
Ruben van de Guchte
Sander Smits
Tom Koevoets
Yavor Kotsev
Giovanni Sapienza
Ismet Bilir